Останні відгуки
- Пекарня-кав'ярня "Файна паляниця"00Сподобалось: Дуже смачно Швидке приготування Привітний персонал Загальне враження: У цьому закладі одно...майже 2 роки тому
- Салон краси "Marine"00Сподобалось: Дуже гарна атмосфера, приємний колектив, дуже гарні дівчата, всі процедури виконують з любов'ю. Та ще й вгощають кавою і цукерочкою.майже 2 роки тому
- Салон краси "Marine"00Сподобалось: Салон дуже класний,завжди ходжу на стрижку.Привітний персонал,та вгостять кавою!!!майже 2 роки тому
- Стоматологічна клініка "Діамант"00Стоматологія на гарному рівні! Лікують безболісно та якісно. Медперсонал чуйний і уважний. Рекомендую!майже 2 роки тому
- Масажист-реабілітолог012Сподобалось: Так , після першого прийому - зникли болі в спині, відчувається що людина добре розуміє шо робить...майже 2 роки тому
- Салон краси "Marine"00Дякую дівчаткам за чудовий сервіс! Роблю в Маріне манікюр, чудова якість, затишно та комфортно, з кавою та цукерочкою, тільки найтепліші враження 💓майже 2 роки тому
- Салон краси "Marine"00У цьому салоні чудовий сервіс, відмінна робота дівчаток та приємна атмосфера. А ще,в салоні можна придбати косметику,парфуми та матеріали для нарощення війок.майже 2 роки тому
- Автошкола "Двигун"03Сподобалось: Дякую автошколі "Двигун" за якісну підготовку до здачі теоретичного і практичного іспитів. Від...майже 2 роки тому
- Бар "Три богатирі"02Якісне обслуговування, приємний персонал (офіціантка Ліля, людина з якою приємно спілкуватися), смачна їжа та доступні і ціни!майже 2 роки тому
- Стоматологічна клініка "Діамант"00Прекрасна клініка хочеться висловити величезну подяку колективу: починаючи від лікарів і закінчуючи дівчат...майже 2 роки тому
- Салон краси "Marine"01Дуже гарний салон ,привітний персонал😊роблю манікюр у майстра Тані,завжди гарно то професійно!майже 2 роки тому
- Салон краси "Marine"01Задоволена послугами даного салону. Обслуговування на вищому рівні,робила манікюр у майстра Тетяни та брови ...майже 2 роки тому
- Стоматологічна клініка "Діамант"00Клініка супер! Гарний настрій починається ще при вході, дівчинка адміністратор пропонує дочекатися свого ча...майже 2 роки тому
- Sportulky fitness studio00Заклад найкращий в місті. Адміністратор привітний, тренера знайдуть підхід до будь якой людини. Я отримала другу родину.майже 2 роки тому
- Elegance Nail Studio00Сподобалось: Я щиро дякую за такий курс, дуже багато інформації, практики і знань я взагалі не очікувала отри...майже 2 роки тому
- Салон краси "Marine"00Звернулась до Вас по рекомендації адміністратора Вікторії.Робила пудрове напилення брів,дуже задоволена!Дякую майстру Ірині. Дівчатка привітні,рекомендую!!!майже 2 роки тому
- Салон краси "Marine"00Користуюсь послугами салону вже другий рік, завжди задоволена результатом! Обслуговування на вищому рівні! Рекомендую!майже 2 роки тому
- Салон краси "Marine"03Сподобалось: Робила фарбування , майстри підібрали чудово відтінок, який я очікувала ! Загальне враження: Ходжу не один рік, все подобаєтьсямайже 2 роки тому
- Elegance Nail Studio00Проходила курс початківця у Зоряни і дуже дякую за гарне навчання,гарну подачу інформації та застосування н...майже 2 роки тому
- Стоматологічна клініка "Діамант"00Дуже хороша стоматологія, позитивний і уважний персонал, велике спасибі за обслуговування.майже 2 роки тому